Artykuły na: Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

W systemie inEwi dostępne są dwie różne aplikacje mobilne pozwalające na odbijanie zdarzeń przez pracowników i wiele więcej.

Aplikacje mobilne


Pełny opis zawsze dostępny jest na stronie produktowej aplikacji pod tym linkiem
➡️ Aplikacje mobilne inEwi

Aplikacja inEwi RCP


Aplikacja mobilna zmieniająca tablety i smartfony w profesjonalne Rejestratory Czasu Pracy. Pozwala na identyfikację pracowników przy użyciu Kart QR. Aplikacja podczas zbliżenia Karty QR, może dodatkowo zapisać w systemie zdjęcie pracownika, dzięki czemu w prosty sposób możesz zweryfikować tzw. przyjacielskie odbicia.Pobierz aplikacje inEwi RCP - Rejestrator Czasu Pracy:

➡️ Sklep Play - Android

➡️ App Store - iOS


Aplikacja inEwi - Grafik Pracy


Indywidualna aplikacja mobilna na smartfony dla pracowników, dająca możliwość łatwej rejestracji zdarzeń, przeglądania swoich grafików pracy oraz składania wniosków. Każde zgłoszone zdarzenie przez pracownika może przesyłać do systemu lokalizację. Jeśli chcesz możesz ograniczyć możliwość odbijania zdarzeń przez pracowników do konkretnych lokalizacji. Lub całkowicie wyłączyć im możliwość dokonywania odbić przez aplikację mobilną, a zostawić dostęp do reszty funkcji takich jak grafik pracy, czy wnioski.
💡 Zaproś pracownika do korzystania z systemu przypisując mu adres mailowy w karcie. Otrzyma zaproszenie i będzie mógł zalogować się do aplikacji.Pobierz aplikacje pracowniczą inEwi - Grafik Pracy:

➡️ Sklep Play - Android

➡️ App Store - iOS

Aktualizowane na: 10/01/2023