Artykuły na: Płatności

Plan i płatności

Aplikacja oferuje elastyczne metody rozliczania oraz dostosowania oferty pod własne potrzeby.
W inEwi możesz wykupić subskrypcję samodzielnie poprzez widok Plan i płatności dostępny w prawym górnym rogu, po kliknięciu w ikonę konta.

Plan i płatności

Aby wykupić subskrypcję 💲Wybierz ilość wszystkich użytkowników, dla których chcesz wykupić aplikację. Użytkownikiem jest każda osoba dodana do systemu, czyli administrator, pracownik, księgowa, kierownik, itd.
Zaznacz z jakich modułów chcesz korzystać:
Rejestracja czasu pracy
Grafiki pracy
Wnioski
Jeśli chcesz zapłacić z góry za cały rok, kliknij poniższy przycisk, a automatycznie zostanie naliczony rabat dla płatności rocznej.Wybierz Metodę płatnościDodaj Dane do fakturyJeśli wszystko się zgadza, kliknij Zapłać teraz lub Wygeneruj proformę po prawej stronie w sekcji podsumowania.


Aby zwiększyć limit pracowników 👔Zwiększ obecną ilość wszystkich użytkowników, o dodatkowych, których chcesz dokupić. Pamiętaj, że użytkownikiem jest każda osoba dodana do systemu, czyli administrator, pracownik, księgowa, kierownik, itd.Kliknij w Zapłać teraz lub Wygeneruj proformę po prawej stronie w sekcji podsumowania.


Aby dokupić dodatkowy moduł 📌Zaznacz wybrany dodatkowo moduł.Kliknij w Zapłać teraz lub Wygeneruj proformę po prawej stronie w sekcji podsumowania.


Gdzie znajdę moje faktury?Na górze ekranu pod przyciskiem Historia płatności znajdziesz wszystkie wygenerowane faktury.
Anuluj subskrypcjęNa górze ekranu możesz kliknąć przycisk Anuluj subskrypcję aby anulować następne zbliżające się płatności. Obecny wykupiony abonament będzie działał do zakończenia wykupionego wcześniej okresu.

Aktualizowane na: 18/01/2023