Składanie wniosku o urlop jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Dodawanie nowego wniosku urlopowego

Funkcjonalność pozwala na złożenie nowego wniosku urlopowego. Wystarczy kliknąć w ikonę plusa na danym dniu, aby otworzyć formularz:

Numeracja – każdy wniosek otrzymuje swój unikalny numer identyfikacyjny w systemie inEwi. Będzie on widoczny w wersji on-line, jak również po wydrukowaniu takiego wniosku.

Rodzaj – wnioskując o urlop wybieramy rodzaj nieobecności. inEwi definiuje kilkanaście standardowych rodzajów nieobecności, jednakże w Ustawieniach aplikacji mamy możliwości definiowania również własnych typów. Kliknij tutaj aby zobaczyć jak to zrobić.
Czas/Kiedy – możemy wybrać zakres (czas trwania urlopu) dni, jeden dzień, a nawet nieobecność godzinową.
Etapy akceptacji urlopów – tutaj wybieramy osobę, do której wniosek powinien zostać wysłany. O tym, kto jest osobą decyzyjną zostaniesz poinformowany przez przełożonego/administratora inEwi w Twojej firmie. 😊
Opcje/Pomiń – wybierając opcję "Pomiń weekendy" sprawiamy, że system nie będzie wliczał dni weekendowych do dni urlopowych. Analogicznie jest z opcją "Pomiń święta".
Notatki – jeżeli chcesz, to możesz dodać dodatkową informację do wniosku w formie notatki. Wówczas będzie ona widoczna dla osoby rozpatrującej wniosek oraz następnie na wydruku wniosku.
Załączniki – możliwość dołączenia pliku. Dopuszczalne formaty to .jpg, .jpeg, .gif, .bmp, .png, .pdf, .xls, .xlsx, .doc, .docx, .ppt, .pptx, .zip oraz .txt. Maksymalna dopuszczalna pojemność załącznika to 10 MB.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!