Moduł RCP jest odpowiedzialny za rejestracje czasu pracy. To właśnie dzięki niemu pracownicy moga odbijać swoją obecność.

Dostępne metody rejestracji czasu pracy

W inEwi dajemy kilka możliwości odbiajania swojej obecności w pracy. Poniżej poznasz je wszystkie i sam zadecydujesz, która metoda będzie najlepsza dla Twojej firmy.

Aplikacja mobilna - inEwi RCP - Rejestrator Czasu Pracy
Aplikacja mobilna zmieniająca tablety i smartfony w profesjonalne Rejestratory Czasu Pracy, pozwalając na identyfikację przy użyciu kodów QR. Aplikacja podczas zbliżenia kodu QR, może zapisać w systemie zdjęcie pracownika (Fotorejestracja), co pozwoli na wykluczenie ewentualnej wymiany kart wśród pracowników.


Pobierz aplikacje inEwi RCP :
Android
iOS

💡 Dowiedz się jak wydrukować kody QR: Kod QR
💡 Wymagania techninczne urządzenia mobilnego: Urządzenie do RCP

Aplikacja mobilna - inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy (dawniej "Pracownik")
Aplikacja mobilna na smartfony dla pracowników dająca możliwość łatwej rejestracji zdarzeń oraz zarządzania urlopami i przeglądania grafików. Każde zgłoszone zdarzenie przez pracownika może zapisać lokalizację. Dodatkowo można ogarniczyć możliwość odbijania zdarzeń przez pracowników do konkretnych lokalizacji. Lokalizacje


Pobierz aplikację inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy:
Android
iOS

Wirtualne RCP (Dodaj status)
Dodawanie statusu poprzez Wirtualne RCP jest jedną z dostępnych metod rejestracji czasu pracy w inEwi. Odbywa się za pomocą przeglądarki zainstalowanej na PC. Jak dodać status? Po zalogowaniu na konto, wystarczy kliknąć w przycisk Wirtualne RCP w widoku Przegląd, a następnie wybrać status, który chcielibyśmy zgłosić. Po wyborze statusu klikamy na Zapisz i gotowe – Twój status został zgłoszony!

Wymagane uprawnienie "Użytkownik zaawansowany" bądź inne zdefiniowane uprawnienie z zaznaczoną opcją "Wirtualne RCP".
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak dodać własne uprawnienie.Kiosk
Strona internetowa zamieniająca komputer w Rejestrator Czasu Pracy. Pozwala na odbijanie się pracowników przy użyciu kodu QR, bądź logując się za pomocą e-maila i hasła. Strona symuluje działanie naszej mobilnej aplikacji inEwi RCP.
Do skanowania kodów QR jest wymagana kamerka internetowa.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!