Kod QR w systemie inEwi jest unikalnym identyfikatorem każdego użytkownika. Niezbędny do odbijania się na urządzeniu mobilnym za pomocą aplikacji inEwi RCP - Rejestrator Czasu Pracy, trybu KIOSK.

Drukowanie kodów QR dla pracowników.

Drukuj
Wybieramy z listy użytkowników osoby, którym chcielibyśmy wydrukować kod QR. Następnie wybieramy ikonkę kodu QR (górna część strony, w widoku Pracownicy) i wybieramy „Drukuj”. System automatycznie wygeneruje kody QR, które będą gotowe do druku.Karty z kodami QR dla pracowników są darmowe i dostępne do wydrukowania w każdym momencie.
Zachęcamy do laminowania przygotowanych kart QR lub umieszczenia w plastikowych przeźroczystych holderach na karty.

Możesz zaznaczyć wszystkich pracowników jednocześnie klikając w ikonę:Zainstaluj aplikację inEwi RCP - Rejestrator Czasu Pracy ⏱
Na urządzeniu mobilnym typu tablet/smartphone zainstaluj aplikację mobilną o nazwie inEwi RCP - Rejestrator Czasu Pracy. Po zalogowaniu się jednorazowo danymi głównego administratora, będzie gotowa (w trybie włączonej przedniej kamery) do odczytu kodów QR.

Zapisz do PDF
Wybieramy z listy poszczególnych użytkowników. Klikamy w ikonę kodu QR (tak samo jak w przypadku drukowania) i klikamy Zapisz do PDF.

Wyślij mailem
Wybieramy z listy poszczególnych użytkowników których karty chcemy przesłać na wybrany adres mailowy. Klikamy w ikonę kodu QR i klikamy Wyślij mailem. Wpisujemy w odpowiednie pole formularza adres e-mail, a następnie klikamy przycisk Wyślij.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!