Aplikacja inEwi jest świetnym rozwiązaniem dla różnego typu działalności, jednakże co należy zrobić, jeżeli zdecydujemy się zrezygnować z abonamentu?

Porzucenie konta 💨
Pierwszym możliwym krokiem jest porzucenie konta. Dane przechowywane na nim nie zostaną usunięte, dzięki temu w dowolnym czasie możemy wrócić do użytkowania aplikacji. Po zakończonym 14 dniowym okresie testowym, aplikacja automatycznie przełączy się w tryb darmowy do 2 użytkowników (administrator + pracownik). Nie zostaną naliczone żadne opłaty 👌

Usunięcie konta ❌
Drugą drogą jest całkowite usunięcie konta. Jako użytkownik nie ma możliwości usunięcia konta z pozycji aplikacji webowej. Aby usunąć konto w inEwi należy napisać wiadomość e-mail z prośbą o usunięcie na adres biuro@inewi.pl. Wówczas w ciągu maksymalnie 72h dyspozycja zostanie zrealizowana, a konto zgodnie z procedurami usunięte. Otrzymasz powiadomienie mailowe o powodzeniu.

UWAGA – prośba o usunięcie konta musi zostać wysłana z adresu e-mail głównego administratora konta, którego chcemy usunąć, czyli adresu, na który zostało założone konto.

Rezygnujesz z naszych usług?
Podziel się z nami opinią i zaznacz odpowiedź na 2 proste pytania:

👉 Ankieta rezygnacji z inEwi

Podgląd ankiety:

Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!