Informacje na temat modułu Delegacje.

Delegacje

Dodaj
Dodawanie nowej Delegacji jest bardzo proste! Wystarczy przejść do widoku DELEGACJE, następnie na górnym pasku ikon wybieramy ikonę plusa. Określamy zakres dat (czas trwania delegacji), definiujemy jej nazwę, miejsce, oraz opcjonalnie możemy dodać opis. Kolejnym krokiem jest przypisanie pracowników do delegacji i ewentualne załączenie plików, które będą widoczne dla osób biorących udział w delegacji. Klikamy ZAPISZ i delegacja została utworzona!

Delegację zobaczysz na widoku grafików jako czarny pasek z jej nazwą, u góry każdego dnia, a także na raporcie w osobnej kolumnie o nazwie "Delegacja".

Edytuj
Edytować delegację możesz w widoku DELEGACJE. Wystarczy najechać kursorem na delegację, którą chcemy edytować. Po prawej stronie jej opisu ukaże się ikona ołówka. Klikamy w nią, dokonujemy zmian, a następnie klikamy ZAPISZ.

Usuń
Usunąć delegację możemy przechodząc do widoku DELEGACJE, następnie wystarczy najechać kursorem na wybraną delegację. Po prawej stronie jej opisu ukaże się ikona kosza. Klikamy w ikonę, a następnie potwierdzamy jej usunięcie.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!